Škola : 1. HNL pioniri : 3. kolo
Rijeka – Istra 1961 0:3
28.08.2017.

Stariji pioniri Rijeke poražei su od Istre 0:3 u utakmici trećeg kola Prve lige.

Istra je povela u 22. minuti.  Bilić je nanizao nekoliko obrambenih igrača Rijeke, izašao sam pred vratara Frigana i mirno lobom pogodio za 0:1.

Nekoliko minuta kasnije, nakon brze akcije, Tomić je pogodio suprotni donji kut za 0:2.

Rijeka je prvi put ozbiljno zaprijetila u drugom dijelu u prilici se našao Tornato, ali je Kolić sjajno obranio.

Potom je priliku imao Simčić. Nakon brze kontre pucao je ruba šesnaesterca, ali vratar je bio spreman.

Konačan rezultat od 0:3 postavio je Bilić svojim drugim pogotkom u 52. minuti susreta.

Rijeka – Istra 1961 0:3 (14)