Škola : 1. HNL pioniri : 6. kolo
Rijeka – Lokomotiva 0:4
16.09.2017.

Pioniri Rijeke poraženi su od Lokomotive 0:4 u subotnjem ogledu šestog kola Prve lige.

Prvu pravu prijetnju pred golom Lokosa kreirali su Burul i Simčić. Burul je pronašao osamljenog Simčića na drugoj vratnici čiji je udarac otišao iznad gola.

Odgovorio je Kačavenda na drugoj strani. Lokomotiva je povukla brzu kontru, lopta je došla do Kačavende, a njegov pokušaj uzdrmao gredu.

U 23. minuti Lokomotiva je povela. Loša reakcija riječke obrane omogućila je Šimiću da mirno pospremi loptu u mrežu za 0:1.

Isti igrač bio je koban po gol Riječana u 40. minuti kada je pogodio za 2:0.

Nekoliko minuta kasnije na 3:0 sjajnim je pogotkom povisio Išlić. Nogometašo Lokomotive potegnuo je s osamnaest metara i pospremio loptu pod prečku.

U posljednjoj minuti utakmice, nakon brze akcije Šimić je ostvario hat-trick i pogodio za konačnih 4:0.