Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 12. kolo
Rijeka – Lokomotiva 6:0, Gajzlerov poker
20.11.2017.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Lokomotivu 6:0 u susretu 12. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Junak susreta bio je Gajzler s četiri postignuta pogotka, a po jedan gol postigli su Sesvečan i Katinić. Rijeka je ovim slavljem stigla do sedme prvenstvene pobjede.

Pitanje pobjednika riješeno je već u prvom dijelu kada je bilo 4:0. Rijeka je visoko pritisnula Lokomotivu i nametnula svoj ritam što je rezultiralo ranim vodstvom.

U četvrtoj minuti Gajzler je sam izašao pred vratara. Mičetić je prvi pokušaj obranio, ali samo do Gajzlera koji je pospremio loptu u praznu mrežu.

Konačan rezultat postavio je Katinić u 57. minuti. Najbolje se snašao nakon ubačaja i postavio 6:0.