Škola : 1. HNL pioniri : 1. kolo
Rijeka – Međimurje 3:0
25.08.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Međimurje 3:0 u utakmici prvog kola Prve HNL.

Izabranici Zdravka Šimića na početku sezone pokazali su dobar nogomet stvorivši puno prilika kroz utakmicu, te na kraju zasluženo upisavši tri boda.

Rijeka je povela u 27. minuti. Žlibanović je izveo korner, prizemnim ubačajem pronašao je Momčilovskog na rubu kaznenog prostora koji je pogodio donji lijevi kut - 1:0.

Drugi gol stigao je u 39. minuti. Ponovo je Žlibanović izveo korner, lopta je ispala iz ruku gostujućeg vretara, a Šuke je poentirao - 2:0.

Bijeli su do trećeg gola mogli u 42. minuti, Srdoč je srušen u kaznenom prostoru, ali

Rijeka je pobjedu potvrdila u 59. minuti. Srdoč je srušen u kaznenom prostoru, a Bradarić je bio siguran s bijele točke - 3:0.