1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Rijeka – Naprijed 7:1
22.04.2014.

Nogometaši Rijeke pobijedili su Naprijed (Hreljin) u trening utakmici odigranoj na stadionu Kantrida 7:1.

Poveli su gosti golom Hamidovića,ali je već do poluvremena Rijeka preokrenula rezultat golovima Kramarića,Alispahića,Kvržića i Ajayija.

U drugom poluvremenu još su za Rijeku pogađali Mujanović,Brezovec te Jugović u pretposljednoj minuti susreta.

Za Rijeku su počeli Prskalo,Boras,Pokrivač,Kurilić,Bertoša,Pušić,Alispahić,Zlomislić,Kvržić,Kramarić i Ajayi. Još su igrali Raspor,Matešković,Brezovec,Močinić,Jugović i Krstanović.