Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 2. kolo
Rijeka – Novigrad 3:2
11.09.2017.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Novigrad 3:2 u uzbudljivom susretu drugog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeku su do pobjede predvodili dvostruki stijelac Buljanović  i Gajzler.

U drugom dijelu Rijeka je s dva pogotka preokrenula rezultat u svoju korist. Najprije je Buljanović u 41. minuti sjajno izveo slobodan udarac i izjednačio na 2:2. U 68. minuti Gajzler je postavio konačan rezultat. Dugo je trajao napad Rijeke, da bi na kraju Gajzler nogom pospremio ubačaj s lijeve strane za 3:2.

Izabranici Darija Dabca dva puta su gubili tijekom utakmice, da bi na kraju pokazali karakter i uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist.

Novigrad je poveo u 10. minuti kada je Federici iskoristio pogrešku Tanjića i pogodio za 1:0. Rijeka je uspjela izjednačiti u 16. minuti kada je s bijele točke bio siguran Buljanović.

Pred kraj prvog dijela, Krčalić je ponovno doveo Novigrad u vodstvo. Izmaknuo je pozornosti riječke obrane i pogodio za 2:1.

Rijeka – Novigrad 3:2 (27)