Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 14. kolo
Rijeka – Novigrad 4:1
09.03.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Novigrad 4:1 u utakmici 14. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je stigla do 12. pobjede ove sezone iako s gosti iznenadili i poveli već trećoj minuti golom Ravlića.

Rijeka je uzvratila sedam minuta kasnije. Žlibanović je dugom loptom pronašao Šerifovića na desnoj strani, napadač Rijeke prošao je trojicu igrača i poentirao - 1:1.

Bijeli su poveli u 23. minuti, Bradarić je prošao lijevom stranom i na drugoj stativi pronašao Šerifovića - 2:1.

U 65. minuti Rijeka je potvrdila pobjedu Šerifović je prošao po desnoj strani i lijepim ubačajem pronašao je Bradarića - 3:1

Točku na "i" postavio je Momčilovski koji je mrežu zatresao nakon povratne lopte Bogolina.

Rijeka – Novigrad 4:1 (23)