Škola : 1. HNL kadeti : 7. kolo
Rijeka – Osijek 0:1
07.10.2018.

Kadeti Rijeke poraženi su od Osijeka 0:1 u utakmici sedmog kola Prve HNL. Bijeli su ovom ogledu doživjeli prvi poraz ove sezone.

Ključan trenutak dogodio se u 53. minuti. Svrzlić je povukao kontru, pretrčao pola igrališta i asistirao za Branštetera koji je snažno potegnuo - 0:1.

U 64. minuti Osijek je mogao potvrditi pobjedu. Vratar Rijeke Margan odbio je jednu loptu nakon udarca, a Tomić je s dva metra pucao pored gola.

Rijeka je kroz utakmicu pokušavala s poludistance, a nakon prvog gola Osijeka, Hodža je imao lijepu priliku, ali udarac glavom otišao je iznad grede.

Rijeka – Osijek 0:1 (22)