1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Rijeka – Osijek 2:1
01.12.2014.

Nogometaši Rijeke pobijedili su Osijek rezultatom 2:1 u posljednjoj utakmici 17. kola MAXtv Prve lige. U utakmici odigranoj po vrlo teškom terenu zbog kiše koja je cijeli dan padala,Osijek je odlično parirao Rijeci,stvorio nekoliko odličnih prilika,ali presudila je individualna kvaliteta Rijeke.

Momčad Matjaža Keka povela je u 12. minuti nakon što je Jajalo ubacio iz slobodnog udarca a Samardžić s pet metara glavom pogodio iza Mikulića. Povećanje vodstva došlo je u 61. minuti nakon vrlo lijepe akcije Rijeke po desnoj strani i povratne lopte Močinića koju je Moises iz blizine ugurao u mrežu. Osijek je smanjio na 2:1 preko Jonjića,do kraja imao nekoliko obećavajućih situacija,ali rezultat se nije mijenjao pa je Rijeka učvrstila drugo mjesto povećavši prednost pred prvim pratiocem Hajdukom na 13 bodova.