1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Rijeka pobijedila Koper
27.06.2014.

HNK RIJEKA – NK KOPER 4:2

0:1 Štromajer (9'),1:1 Krstanović (12'),2:1 Kvržić (32'),3:1 Krstanović (32'),4:1 Jahović (49') 4:2 Štulac (75')

HNK RIJEKA: Vargić,Tomečak (od 56' Boras),Lešković (od 65' Špikić) ,Mitrović,Leovac (od 80' Budicin),Brezovec (od 70' Zlomislić,od 80' Oršić),Moises (od 56' Jajalo),Kvržić (od 56' Ajayi),Jugović (od70' Tadić) Sharbini (od 56' Kramarić),Krstanović (od 46' Jahović)

NK: KOPER: Radošević,Palčič,Halilovič,Blažič,Šme,Čovilo,Guberac,Crnigoj,Ivetić,Galešić,Štromajer: Još su igrali: Gragorič,Pučko,Kotrič,Žibert

Rijeka je u prvom od tri planirana susreta na pripremama u Sloveniji,u Kranjskoj Gori pobijedila Koper 4:2. Posebno se istaknuo Ivan Krstanović s dva pogotka od kojih je jedan bio pravi eurogol...

Prvu prigodu na utakmici imala je Rijeka u 6' kada je nakon lijepe akcije Brezovec izašao sam ispred vratara ali je s 15 metara pogodio vratnicu.

Koper je pak poveu u svom prvom izletu prema golu Rijeke. Nakon slobodnog udarca s 20m,lopta se odbila do usamljenog Štromajera koji nije imao težak zadatak te je iz blizine svladao Vargića. Bila je to 9'.

No samo tri minute kasnije Rijeka izjednačuje. Veliku pogrešku u dodavanju vratara Radoševića spretno koristi Krstanović i izjenačuje na 1:1

Samo pet minuta kasnije Rijeka je povela. Igrala se 17' kada Lešković snalažljivo izveo slobodan udarac i sa svoje polovice poslužio Kvržića. Ovaj je zaobišao vratara i lagano poentirao za vodstvo Rijeke.

Tu momci Matjaža Keka nisu stali. Nakon jedne lijepe akcije Kvržića i Sharbinija,Krstanović s našao na povratnoj lopti i sa 20 – tak metara pogodio rašlje gola Kopra. Udarac lijevom isprve..3:1 Rijeka.

Do kraja poluvremena,u kojem je Rijeka bila bolja momčad,još su probali Leovac i Sharbini ali lopte je branio vratar Kopra.

U drugom dijelu umjesto Krstanovića ulazi Jahović i odmah pogađa za 4:1. Bio je solo prodor nakon ubačaja Sharbinija.

U tim trenucima Rijeka i dalje dominirala a najbliži golu bili su Leovac u 57' kada lob udarac ide malo iznad vratnice,i Kvržić čiji udarac,na povratnu loptu Jahovića,Radoševeć vadi iz samih rašlji.

Do kraja je Kopar uspostavio ravnotežu,a kao plod njihove bolje igre dolazi pogodak Štulca u 76' minuti s 20m prizemno u sam desni kut.

Sljedeću utakmicu Rijeka igra u utorak 01.srpnja protiv Triglava iz Kranja u Kranju.