Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 1. kolo
Rijeka – Rudar 3:0
13.09.2017.

Mlađi pioniri slavili su protiv Rudara 3:0 u zaostaloj utakmici 1.kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeku su do pobjede odveli dvostruki strijelac Pučić i Srdoč.

Tijekom cijelog susreta Rijeka je bila bolji protivnik. Uglavnom se igralo na polovici Rudara čiji su nogometaši uglavnom uspješno odolijevali napadima Riječana.

Mrežu Rudara načeo je Pučić u 10. minuti. Baraba je ubacio, a Pučić pogodio za 1:0.

Vodstvo je povećao Srdoč u 39. minuti. Nakon ubačaja s lijeve strane, Srdoč je primio loptu na nekih desetak metara od gola i nogom ju pospremio neobranjivo pod prečku za 2:0.

Konačan rezultat postavio je Pučić svojim drugim pogotkom u posljednjoj minuti susreta. Imeraj je ubacio s desne strane, lopta je nakon odbijanja došla do Pučića koji je prizemno matirao vratara Todorovića za 3:0.