Škola : 1. HNL kadeti : 26. kolo
Rijeka – Sesvete 0:1
25.05.2019.

Kadeti Rijeke poraženi su od Sesveta (0:1) u posljednjem, 26. kolu Prve HNL, okončavši sezonu na šestom mjestu.

Ključni trenutak dogodio se u 43. minuti, Janušić je pobjegao obrani Rijeke, pretrčao trojicu igrača s centra, zaobišao vratara i poentirao - 0:1.

Otvaranje utakmica donijelo je veliku priliku za goste. U devetoj minuti Šurmin je proigrao Janušića koji je izbio sam pred gol Rijeke, ali Margan je obranio udarac.

U 12. minuti Perja je primio jednu dugu loptu iza obrane Sesveta, vratar Mandić je izašao s gola, ali udarac je otišao pored vratnice.

U 17. minuti Ajanović je ubacio, Perja je ostao sam u kaznenom prostoru, ali nije dobro zahvatio loptu.

Sesvete su zaprijetile u 26. minuti, Brezovec je pucao pored gola, a isto se dogodilo kod udarca Perje sa 16 metara samo minutu kasnije.

U 28. minuti Janušić je primio loptu, prošao pored Macolića, izbio pred gol, ali Margan je ponovo bio na visini zadatka.

U 48. minuti, nakon duplog pasa, udarac Hodže obranio je vratar Sesveta. U 74. minuti Rijeka je stigla do igrača više. Todorović je dugom loptom pronašao Tornata kojega je srušio Jurić na putu prema golu i zaradio crveni karton.

Ipak, Rijeka nije uspjela iskoristiti brojčanu prednost i izboriti barem bod.

Rijeka – Sesvete 0:1 (16)