1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Rijeka – Slaven Belupo 3:0
16.08.2014.

Nogometaši Rijeke porazili su Slaven Belupo rezultatom 3:0,ostvarili su petu uzastopnu prvenstvenu pobjedu,16. utakmicu u nizu neporaženi okončali utakmicu i nakon prvih pet prvenstvenih kola ostali izjednačeni s Dinamom na
vrhu MaxTV Prve HNL. Ujedno,prvi put otkako se igra Prva HNL Rijeka je prvenstvo otvorila s pet pobjeda i potvrdila odličnu formu pred utakmicu play-offa UEFA Europa lige u kojoj će u četvrtak od 21.15 sati pod legendarnim stijenama gostovati moladvski Sheriff iz Tiraspola.

Pobjeda protiv Slaven Belupa praktički je osigurana nakon samo desetak minuta kada su Tomečak pa Kramarić načeli goste i otvorili vrata 15. uzastopnoj pobjedi bijelih. Točka na „i“ velike pobjede bio je prekrasan pogodak Andreja Kramarića u 35. minuti kada je sjajno dočekao Brezovčev ubačaj iz kuta neobranjivim volejem pogodio mrežu nemoćnog Picka.