Škola : 1. HNL pioniri : 17. kolo
Rijeka – Solin 1:2
03.12.2017.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Solina 1:2 u utakmici 17.kola Prve HNL. Jedini pogodak za Rijeku postigao je Golemac.

Igrala se 29. minuta kada je Dundović navukao dva igrača na sebe i na povratnoj pronašao Golemca koji je s trinaest metara iskosa pogodio za vodstvo Rijeke 1:0.

U nastavku su Solinjani iskoristili fizičku prednost i preokrenuli rezultat. Oba puta strijelac je bio Vušković.

Nogometaš Solina najprije je u 64. minuti primio jednu "svijeću“ i pogodio za 1:1.

U sudačkoj nadoknadi Vušković je ušao šesnaesterac, obrana Rijeke zakasnila je u blok, te je neometano naciljao u suprotni kut za 2:1 i pobjedu Solina.

Rijeka – Solin 1:2 (12)