Škola : 1. HNL kadeti : 14. kolo
Rijeka – Solin 2:0
22.11.2020.

Kadeti Rijeke pobijedili su Solin 2:0 u utakmici 14. kola Prve HNL.

Rijeka je kroz utakmicu prikazala bolju igru i dominirala dok su se gosti uglavnom branili.

Rijeka je povela u 18. minuti kada je Begonja pucao sa 17 metara i lijepo pogodio, a lopta je od vratnice završila u mreži - 1:0.

Iduću priliku imao je Buić koji je lijepo prebacio braniča Solina i pucao, ali udarac je otišao pored vratnice.

Rijeka je u prvom dijelu imala još dvije dobre prilike. Buić je ubacio, a Sesvečan prizemno pucao, ali vratar Koljanin obranio je udarac sa šest metara.

Uslijedila je nova akcija Rijeke, Bodetić je ubacio, a udarac Buljanovića otišao je preko gola.

U 66. minuti Varnica je igrao rukom, a sudac Jelenčić pokazao je na bijelu točku - penal za Rijeku. Bodetić je preuzeo odgovornost, ali vratar Koljanin dobrom obranom ostavio je Solin u igri.

Rijeka je pobjeda potvrdila u 71. minuti nakon lijepe akcije. Ricov je odigrao povratnu loptu u kaznenom prostoru, a Bradarić poentirao sa sedam metara - 2:0.

Solin se zatim otvorio, 78. minuti Jemo se našao u  bliskom susretu s vratarom Rijeke Tanjićem koji je obranio udarac s osam metara.

U 85. minuti Anušić je bio u solo akciji, pucao je u bliži kut, ali nije bilo preciznosti.

U 90. minuti još je Bodetić okušao udarac s dvadeset metara, ali Koljanin je izvadio loptu ispod grede.