Škola : 1. HNL kadeti : 15. kolo
Rijeka – Solin 6:0
09.12.2018.

Kadeti Rijeke pobijedili su Solin 6:0 u utakmici 15. kola Prve HNL. Bio je to ogled u kojem su bijeli u potpunosti dominirali i gosti su na kraju dobro prošli.

Solin je pobjedama protiv Osijeka i Lokomotive u posljednja dva kola pokazao da su daleko od laganog suparnika, ali ogled u subotu bio je jednosmjerna ulica.

Rijeka je utakmicu otvorila pogotkom Noela Bilića u četvrtoj minuti i zaključila pogotkom Marka Jelića u 69. minuti za jednu sjajnu predstavu u kojoj je Veldin Hodža postigao dva gola, a po jednom su se u listu strijelaca upisali Silvio Ilinković i Jakov Brekalo.

Rijeka – Solin 6:0 (27)