1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Rijeka – Stupnik 5:2
13.06.2014.

Nogometaši Rijeke pobijedili su trećeligaša Stupnik 5:2 u prvoj pripremnoj utakmici nove sezone.

Susret se igrao u Vratima pred više od 300 gledatelja,a nakon prvog poluvremena koje je završilo neriješeno 2:2,u drugom poluvremenu Rijeka je u potpunosti zagospodarila terenom te s tri gola lagano došla do pobjede.

U prvom poluvremenu Stupnik je imao dvije prilike i oba puta su postigli pogotke. Prvi put u 21. minuti za 0:1 kada je fenomenalno s ruba 16 m pogodio Štulec,a drugi put za 1:2 u 38 – oj,kad je spreman bio Zelenika.

Rijeka je u prvom dijelu prijetila uglavnom udarcima Ajayija,Brezovca,Sharbinija,ali i dva centralna napadača Jahovića i Krstanovića...

Prvi riječki gol vidjeli smo u 33 – oj minuti nakon dobre akcije Zlomislića i Krstanovića,kad je pogodio Sharbini s desetak metara. Bilo je to za 1:1,dok je drugo izjednačenje došlo u 44 – oj kad je nakon dobre akcije Krstanovića i lijepe asistencije,neometano iz blizine pogodio svoj prvijenac u bijelom dresu – Jahović.

Drugi dio obilježila je jaka kiša. No pravi ljetni pljusak nije spriječio da se odigra i drugih 45 minuta,iako je teren bio natopljen vodom.

U tim uvjetima bolje se snašla Rijeka. Promijenjena je čitava 11 – orka,a pogotovo su se svidjeli napadači Tadić i mladi Filipović koji su odlično kombinirali te u više navrati stvarali probleme obrani Stupnika.

Prvo je Tadić pogodio u 55' na dodavanje Okechukwua za 3:2,onda i Kvržić za 4:2 u 68 – oj nakon solo akcije,te na kraju još jednom Tadić nakon odličnog dodavanja Filipovića.

Bilo je još prigoda i lijepih akcija ali je vratar Stupnika zaustavljano udrace Okechukwua,Filipovića i Tadića.

HNK Rijeka – Stupnik 5:2

0:1 Štulec (21'),1:1 Sharbini (33'),1:2 Zelenika (38'),2:2 Jahović (44') 3:2 Tadić (55'),4:2 Kvržić (68'),5:2 Tadić (77')

HNK Rijeka:  Prskalo – Boras,Špikić,Lešković,Leovac – Brezovec,Zlomislić,Sharbini,Ajayi – Jahović,Krstanović

HNK Rijeka (2.pol):  Vargić – Tomečak,Bagadur,Mitrović,Bertoša – Brezovec (od 53' Okechukwu),Kvržić,Ajayi (od 53' Gerald),Jugović – Jahović (od 53' Filipović),Tadić

Stupnik: Kovačić,Brebrić,Mickey,Kalamir,Šimić,Dezelić,Šporčić,Domitrović,Puklin,Štulec,Zelenika (još su igrali Požega,Lončarić,De Oliveira)