Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 10. kolo
Rijeka – Uljanik 2:2
10.11.2019.

Stariji pioniri Rijeke remizirali su protiv Uljanika u utakmici desetog kola Prve lige nogometnog središta Rijeka.

Uljanik trenutno drži posljednje mjesto na ljestvici, ali pulski sastav se u Rijeci predstavio u dobrom izdanju i na kraju odnio vrijedan bod.

Rijeka od početka utakmica nije uspijevala ostvariti protok lopte uz ni grešaka što je Uljaniku omogućavalo da se brani.

Ipak, Rijeka je povela golom Jakaca u 14. minuti, ali gosti su uzvratili preko Martinovića u 23. minuti nakon pogreške bijelih u otvaranju napada.

Uljanik je u 38. minuti iskoristio novu dekoncentraciju u redovima Rijeke, a Stošić je udarcem glavom nakon kornera donio prednost gostima - 1:2.

Rijeka je nakon toga podignula ritam, ali trebalo je dočekati 63. minuti i prekršaj u kaznenom prostoru koji je donio najstrožu kaznu.

Zubović je bio siguran izvođač - 2:2.