Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 22. kolo
Rijeka – Uljanik 8:0
06.05.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 8:0 u susretu 22.kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka nakon ove utakmice zauzima drugo mjesto s bodom manje od Rovinja, ali i susret manje.

Listu strijelaca predvodili su Baraba, Bogolin i Srdoč s dva gola, a po jednom su zatresli mrežu Rajić i Momčilovski.

Rijeka je u vodstvo doveo Rajić. U četvrtoj minuti sjajno je izveo slobodni udarac na nekih osamnaest metara i pogodio u desne rašlje za 1:0.

Konačan rezultat postavio je Srdoč u 48. minuti. Pobjegao je obrani i sa četrnaest metara pogodio tik uz vratnicu u donji lijevi kut za 8:0.