Škola : 1. HNL kadeti : 5. kolo
Rijeka – Varaždin 2:1, Biškupović i Legović za novo slavlje
10.09.2017.

Kadeti Rijeke pobijedili su Varaždin 2:1 u susretu petog kola Hrvatski Telekom Prve lige.

U prvoj minuti susreta Biškupović je prošao po lijevoj strani, a njegov neugodni ubačaj prošao je pokraj braniča i vratara Varaždina i završio u mreži za 1:0.

Odmah u slijedećem napadu Omerović je pronašao Lozića u petercu koji je nogom zatresao gredu.

U 28. minuti Legović je povisio vodstvo. Hodža je pucao nakon kratko izvedenog udarca, vratar Jovan uspio je odbiti do Biškupovića, ali i njegov pokušaj odbija do Legovića koji je pogodio za 2:0.

Konačan rezultat postavio je Težački u 46. minuti. Sjajno je izveo slobodni udarac s ruba kaznenog prostora i pogodio za 2:1.

Rijeka – Varaždin 2:1 (23)