Škola : 1. HNL pioniri : 10. kolo
Rijeka – Varaždin 3:2, Bogolin zabio za pobjedu
03.11.2019.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Varaždin 3:2 u utakmici desetog kola Prve HNL. Bijeli su tako upisali četvrtu prvenstvenu pobjedu,

Rijeka je do pobjede stigla u posljednjim minutama utakmice. Nakon gužve u kaznenom prostoru Varaždina, Bogolin je bio najbrži i najspretniji i poentirao za pobjedu i veliko slavlje Rijeke - 3:2.

Rijeka je povela u petoj minuti. Žlibanović  je bacio dugu loptu iz auta. Lopta se odbila do Momčilovskog koji je preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut - 1:0.

Gosti su uzvratili u zadnjim trenucima prvog poluvremena. Nakon akcije po lijevoj strani i povratne lopte, Canjuga je poentirao - 1:1.

Rijeka je vratila prednost u 41. minuti. Šerifović je dugom loptom pronašao Srdoča na desnoj strani koji je izbio sam pred gol - 2:1.

Varaždin nije odustajao. U 52. minuti akcija je išla po desnoj strani, a Canjuga je opet dočekao povratnu loptu - 2:2.