Škola : 1. HNL kadeti : 7. kolo
Rijeka – Zagreb 3:0
30.09.2019.

Kadeti Rijeke pobijedili su Zagreb 3:0 u utakmici sedmog kola Prve HNL.

Rijeka je odlučno krenula u utakmicu, a već u četvrtoj minuti Frigan je pogodio je vratnicu.

Gol je stigao samo četiri minute kasnije kada se Rijeka naplatila pritisak. Zuliani je ubacio, Valjan dočekao loptu i volejem pospremio u suprotan kut - 1:0.

Drugi gol stigao je u 16. minuti. Nakon gužve pred golom Zagreba Simčić je pogodio gredu, lopta se odbila do Frigana koji je poentirao - 2:0.

U 22. minuti Frigan je lijepo pucao glavom između dvojice suparničkih braniča, ali lopta je otišla iznad grede.

Rijeka je i u nastavku bila kvalitetnija, Valjan je u 50. minuti prošao po boku i pucao u kut, ali golman Zagreba dobro je reagirao.

Samo minutu kasnije Frigan je prošao po desnoj strani, ušao u kazneni prostor, ali vratar Zagreba je pravovremenim klizećim startom otklonio opasnost.

Rijeka je stigla do najstrože kazne nakon što je Kelčec srušio Radojčića, ali udarac Buića s bijele točke obranio je vratar Žaja.

Bijeli su pobjedu potvrdili u 89. minuti kada je Frigan svojim drugim pogotkom zaključio susret.