RInovatoRI posjetili kamp HNK Rijeka
22.12.2018.

RInovatoRI su stigli u kamp HNK Rijeka! Mladi polaznici programa stjecanja poduzetničkih kompetencija mladih nisu na Rujevici samo stigli razgledati kamp gdje nogometaši Rijeke nižu pobjede, već su došli vidjeti kako funkcionira jedan nogometni klub.

S obzirom da je HNK Rijeka nedavno pokrenuto i webshop, mladi RInovatoRI dobili su zadatak osmisliti pet proizvoda namijenjenih djeci i mladima za koje smatraju da bi trebali naći svoje mjesto u webshop Rijeke.

HNK Rijeka ujedno je darovao našim dragim gostima prigodne darove, te obilazak kampa u kojem su, igrom slučaja, sreli i trenera Rijeke Igora Bišćana.

RInovatoRI posjetili kamp HNK Rijeka