Škola : Kup : 1. kolo
Rovinj – Rijeka 0:6
15.11.2017.

Kadeti Rijeke pobijedili su Rovinj 6:0 u utakmici šesnaestine finala Kupa Hrvatske. Dvostruki strijelac za Rijeku bio je Ajanović, dok su po jedan pogodak dodali Brekalo, Hodža, Listar i Biškupović.

Rijeku je u vodstvo doveo Brekalo u 21. minuti susreta. Ajanović je prošao po boku, prebacio na drugu stranu do Babića, a Babić je na povratnoj lopti pronašao Brekala koji je bio precizan za 1:0.

Na 2:0 povisio je Hodža u 26. minuti nakon što je smjestio loptu pod prečku. Nekoliko minuta kasnije, Listar je ušao prema sredini, potegnuo s ruba kaznenog prostora, a lopta je odsjela u rašljama za 3:0.

Uslijedila su dva solo prodora Ajanovića i dva pogotka. Prvi u 36. minuti, a drugi u 66. minuti za prednost od 5:0.

Konačan rezultat postavio je Biškupović u 76. minuti nakon što je prošao na krilu, ušao u šesnaesteac i iskosa pogodio u suprotne rašlje za 6:0.