Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 7. kolo
Rovinj – Rijeka 0:9
20.10.2020.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Rovinj 0:9 u utakmici sedmog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela u trećoj minuti.  Polić je počeo akciju s lijeve strane, prebrojavanjem kao u rukometu, lopta je došla do Cvitanovića koji s desne strane  sigurno poentirao - 0:1.

Rijeka je drugi i treći pogodak postigla nakon kornera, Starčević (18') i Arbans (22') poentirali su glavom.

U 30. minuti već je bilo 0:4, Starčević je preciznim udarcem izvan 16 metara pospremio loptu ispod prečke - 0:4

U 32. minuti Karabarić je pronašao Blaževića na rubu kaznenog prostora, a Blažević je lijepo pogodio u kut - 0:5.

Rijeka je nastavila nizati prilike i golove, Vešligaj je pogodio u 40. minuti, a Starčevićev (42') udarac odbio se od braniča i završio u mreži - 0:7.

U 46. minuti Blažević je ušao u kazneni prostor, lažnjakom prevario braniča i vrhom kopačke pogodio mrežu - 0:8.

Konačan rezultat postavio je Žakula koji je prošao pored svog čuvara u 16 metara i snažnim, preciznim udarcem, pospremio je loptu pod gredu - 0:9.