Škola : Kup kadeti : 2. kolo
Rovinj – Rijeka 1:3
11.11.2020.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju Rovinj 3:1 u polufinalu Kupa Hrvatske Nogometnog središta Rijeka.

Zanimljivu utakmicu obilježila su tri kaznena udarca i po jedno isključenje na obje strane.

Rijeka je povela u 18. minuti. Nakon što je u kaznenom prostoru Rovinja srušen Šuke, Babić je bio siguran s bijele točke - 0:1.

Rovinj se vratio u 34. minuti kada je s bijele točke siguran bio Peršić u 34. minuti (1:1), a kaznenom udarcu prethodilo je isključenje vratara Tanjića.

U 47. minuti Peteh je zaradio crveni karton zbog prekršaja u izglednoj poziciji za postizanje pogotka i prekršaja na Begoviću, a Rijeka je zaradila kazneni udarac.

Babić je ponovo bio siguran - 1:2.

Konačnih 1:3 postavio je Čulina u 81. minuti.