Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 8. kolo
Rovinj – Rijeka 3:2
21.10.2018.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su na gostovanju kod Rovinja 2:3 u utakmici osmog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je pobjedu ispustila u samoj završnici kada je Šefirović u 65. minuti prvo vratio Rovinj u igru (2:2) da bi samo dvije minute kasnije Jurić bio siguran s bijele točke nanijevši bijelima drugi poraz ove sezone koji ih je ujedno gurnuo na četvrto mjesto na ljestvici.

Rovinj je bolje otvorio utakmicu pogotkom Šćire u petoj minuti, Rijeka okrenula preko Srdoča (16') i Pučića (34'), ali na kraju nije uspjela sačuvati prednost.