Škola : 1. HNL pioniri : 13. kolo
Sesvete – Rijeka 1:0
25.11.2018.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su na gostovanju kod Sesveta 0:1 u utakmici 13. kola Prve HNL. Nakon pobjede nad Hajdukom u prošlom kolu, izabranici Fausta Budicina doživjeli su drugi prvenstveni poraz.

Ključan trenutak utakmice dogodio se u 32. minuti. Nakon jednog ubačaja, napadač Sesveta prenio je loptu, a Miškić je utrčao u prostor i poentirao - 1:0.

Rijeka je najbliže golu bila u 15. minuti kada je domaći branič, u namjeri da izbije loptu ispred Buića, pogodio okvir vlastitog gola, te pet minuta prije kraja utakmice kada je Begović izbio sam pred gol, ali nije bio precizan.