Škola : 1. HNL kadeti : 2. kolo
Sesvete – Rijeka 1:1
02.09.2019.

Kadeti Rijeke remizirali su na gostovanju kod Sesveta (1:1) u utakmici drugog kola Prve HNL.

Rijeka tako nije uspjela potvrditi pobjedu iz prvog kola, te je unatoč vodstvu, na kraju na neugodnom gostovanju ostala bez dva boda.

Rijeka je povela u 32. minuti. Begović je probio stranu i ubacio, a Traub je poentirao iz blizine - 0:1.

Sesvete su do boda stigle u 57. minuti. Nakon ubačaja, Čavara je bio najspretniji i poentirao - 1:1.

Rijeka je imala još nekoliko prilika, ali Valjan, Simčić i Buić nisu pronašli put do mreže.

Kadete Rijeke idući izazov očekuje već u srijedu 2. rujna (Kamp HNK Rijeka, 17.15 sati) kada na Rujevicu stiže Solin.