Škola : 1. HNL kadeti : 12. kolo
Sesvete – Rijeka 2:1
25.11.2018.

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Sesveta 1:2 u utakmici 13. kola Prve HNL. Kadeti su tako doživjeli drugi uzastopni poraz, u utakmici u kojoj nije nedostajalo prilika, domaćin se bolje snašao i osvojio tri boda.

U 16. minuti, nakon jedne duge lopte, obrana Rijeke kratko je otklonila opasnost, a Ferat je sjajno potegnuo sa 16 metara - 1:0.

Rijeka je uspjela povezati konce u igru, stvorivši nekoliko prilika, ali domaćin je u 61. minuti iz kontre preko Janušića uspio udvostručiti prednost - 2:0.

Rijeka je krenula na sve ili ništa, u 79. minuti Bilić je nakon solo prodora lijepo odigrao za Rovisa koji je poentirao, ali na kraju se pokazao kao počasni gol.