Škola : 1. HNL kadeti : 16. kolo
Šibenik – Rijeka 1:1
24.02.2019.

Kadeti Rijeke remizirali su protiv Šibenika na gostovanju (1:1) u utakmici 16. kola Prve HNL. Bijeli su ostvarili peti remi ove sezone propustivši niz prilika da osvoje tri boda.

Rijeka je dominirala u prvom poluvremenu, Rovis, Perja, Ajanović i Tornato imali su prilike zatresti mrežu Šibenika, ali nisu uspjeli u svojoj namjeri.

Šibenik je poveo u 51. minuti nakon jedne loše reakcije vratara Margana koji je istrčao s gola, ali loptu je primio Radomirović koji je lobom zatresao mrežu - 1:0.

Rijeka nije posustala, a do boda je stigla u 70. minuti kada je Braut dubinskom loptom proigrao Ilinkovića koji je primio loptu na prsa i iz voleja poentirao - 1:1.