Škola : 1. HNL pioniri : 16. kolo
Šibenik – Rijeka 3:1
20.11.2017.

Stariji pioniri Rijeke upisali su poraz na gostovanju kod Šibenika (1:3) u ogledu 15. kola Prve HNL. Jedini strijelac za Rijeku bio je Ivan Golemac.

Utakmica je dobro počela za riječke nogometaše koji su na poluvremenu imali vodstvo od 1:0. U 23. minuti Golemac je matirao vratara Benata za vodstvo Rijeke.

Međutim, nastavak utakmice donio je potpuni preokret. Nezadrživ za obranu Rijeke bio je Škugor koji je hat-trickom donio sva tri boda Šibeniku.

Najprije je u 47. minuti pogodio za izjednačenje, da bi u 55. minuti iskoristio najstrožu kaznu za vodstvo 2:1.
Konačan rezultat postavio je u 69. minuti kada je po treći put na utakmici svladao vratara Božičkovića za 3:1.