1. Momčad : UEL : 1. kolo
Simon Rožman: Svi se veselimo ovoj utakmici i želimo pokazati našu kvalitetu
21.10.2020.

Polako se bliži veliki trenutak, nogometaši Rijeke pomalo odbrojavaju vrijeme od prvog velikog ogleda u Europskoj ligi. U goste u četvrtak stiže Real Sociedad, vodeća momčad španjolske Primere.

- Za nas je veliki privilegij igrati Europsku ligu. Ono što mogu garantirati jest da će igrači koji će izaći na travnjak dati svoj maksimum. Pokušat ćemo biti u najboljem izdanju, a onda će utakmica pokazati koji je to rezultat. Svi se veselimo ovoj utakmici i želimo pokazati našu kvalitetu, rekao je Simon Rožman, trener Rijeke, u najavi utakmice.

Jedan od uzdanica Rijeke je i Stjepan Lončar.

- Brojimo sitno do prve utakmice, presretni smo ostvarenim rezultatom i ulaskom u skupine Europske lige. U ovakvim utakmicama uživaš i možeš pokazati ono što znaš. Svjesni smo koliko su jaka i moćna ekipa, nisu slučajno sad na vrhu španjolskog prvenstva. Imaju maksimalan respekt s naše strane, ali tko god je došao na Rujevicu nije dosad popravljao gol razliku i vjerujem da će i dalje biti tako, rekao Stjepan Lončar.

Konferencija za medije uoči Real Sociedada (2020./2021.)