Škola : 1. HNL pioniri : 14. kolo
Slaven Belupo – Rijeka 0:1, Maro Katinić strijelac
01.12.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su na gostovanju Slaven Belupo 1:0 u utakmici 14. kola Prve HNL. Bijeli su u Koprivnici stigle do sedme pobjede ove sezone, a ključan trenutak dogodio se već u osmoj minuti.

Bodetić je ubacio iz kornera, Manestar prenio loptu, a na drugoj vratnici Katinić je udarcem nogom pospremio loptu u mrežu - 0:1.

Iako se taj trenutak u konačnici pokazao ključnim, Rijeka je kroz utakmicu propustila niz prilika, a Buljanović je u 50. minuti pogodio vratnicu.

Stariji pioniri Rijeke u srijedu gostuju kod Istre 1961 (11.30 sati) u utakmici Kupa Hrvatske.