1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Slavlje kadeta,poraz juniora
21.05.2014.

Juniori i kadeti Rijeke imali su polovičan učinak u zaostalim utakmicama 26. kola Prve HNL u kojoj je na igralištu Robert Komen gostovao Hajduk. U utakmici koja je mogla odlučiti prvaka juniori su poraženi 6:0,dok su kadeti pobijedili 1:0.

Juniorska utakmica prelomila se već nakon prvih 35 minuta igre kada je obrana Rijeke dva puta kardinalno pogriješila i Hairlahović još jednom sjajnim udarcem s 25 metara matirao Bilandžića za 3:0 na poluvremenu. U nastavku bijeli su krenuli na sve ili ništa,stvorili nekoliko obećavajućih prilika ali nisu uspjeli matirati vratara Hajduka. Splićani,s druge strane,nisu opraštali pogreške i s nova tri pogotka potvrdili pobjedu (6:0).

U ogledu kadeta,Rijeka je minimalnu pobjedu ostvarila pogotkom na samom otvaranju utakmice kada je Edin Fatić proigrao Matka Budana a ovaj dobrim udarcem s ruba kaznenog prostora matirao vratara Hajduka. Mogla je pobjeda Rijeke biti i znatno uvjerljivija,u drugom dijelu odlične prilike imali su Belobrajdić,Cvetković i Nakić,ali Hajduk se izvukao samo s minimalnim porazom.

JUNIORI

Rijeka – Hajduk 0:6

RIJEKA Igralište Robert Komen. Gledatelja 800. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar). Strijelci: 0:1 Prskalo (15'),0:2 Hairlahović (23'),0:3 Prskalo (35'),0:4 Balić (73'),0:5 Vlašić (77'),0:6 Bašić (84'). Žuti kartoni: Brdar,Matešković (Rijeka),Žile,Prskalo,Prce,Šimić (Hajduk).

RIJEKA: Bilandžić,Bukvić,Matešković,Kurilić,Sošić (od 80' Gatara),Gerald,Vidas,Marciuš,Brdar,Peričić (od 81' Hodak),Filipović (od 66' Fumić).

HAJDUK: Grbić,Deanović,Šimić,Perce,Hairlahović (od 79' Baturina),Maloku (od 72' Mastelić),Vlašić (od 83' Kovačević),Prskalo,Balić (od 85' Luetić),Bašić,Žile (od 75' Lučić).

KADETI

Rijeka – Hajduk 1:0

RIJEKA Igralište Robert Komen. Gledatelja 200. Sudac: Goran Brusić (Čavle). Strijelac: 1:0 Budan (4').

RIJEKA: Popović (od 56' Sjepić),Abramov,Biasiol,Cvetković,Nakić,Fatić,Lucić,Belobrajdić (od 65' Svetić),Mrdeša (od 73' Klenovšek),Budan (od 77' Čanković),Iličić (od 80' Šarković).

HAJDUK: Ljubić,Čeko,Vrljičak,Tomić,Jurić,Ćerdić (od 41' Barišić),Peko (od 41' Eling),Pleština,Šprlje (od 56' Dronjoć,od 77' Dumačić),M. Ćurić (od 41' A. Ćurić),Grbavica.