1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Službeni grb HNK „Rijeka“ nije se promijenio
26.09.2012.

Potaknuti komentarima i upitima pojedinih navijača putem Facebook stranice „Rijeke“,želimo pojasniti da se službeni grb HNK „Rijeka“ nije mijenjao,a stilizirana verzija službenog grba korištena u kampanji "Zajedno smo Rijeka!" marketinške je prirode i isključivo se primjenjuje u promociji.

Službeni grb „Rijeke“ i dalje se koristi na svim službenim materijalima kluba, dresovima i sportskoj opremi igrača, službenim dopisima i pečatu,posjetnicama,zastavi,televizijskom programu i sl.

"Službeni grb HNK „Rijeka“ nije se promijenio i oko toga nema razgovora! O tome kako će izgledati reklamni materijali i suveniri kluba ionako na kraju odlučuju navijači koji ih kupuju pa možemo reći da će o tim detaljima odlučiti tržište...“,kategoričan je Predsjednik kluba Damir Mišković.