Škola : 1. HNL kadeti : 2. kolo
Solin – Rijeka 1:1
02.09.2018.

Kadeti Rijeke remizirali su na gostovanju kod Solina (1:1) u utakmici drugog kola Prve HNL. Bijeli tako  nisu uspjeli nastaviti niz iz prvog susreta kada su odličnom igrom na domaćem terenu svladali Slaven Belupo.

Solin je poveo u 17. minuti. Jelić je odigrao jednu povratnu loptu koju je osujetio Međanović, izbio sam pred vratara i poentirao - 1:0.

U tvrdoj i teškoj utakmici domaćin je agresivnom igrom i dugim loptama parirao riječkoj ekipi.

U 59. minuti Rijeka je ostala s igračem manje nakon isključenja Dominik Žgombe.

Ipak, Rijeka se nije dala pokolebati. U 65. minuti Bilić je, nakon lijepe akcije, ušao u kazneni prostor i pogodio - 1:1.