1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Split – Rijeka 0:3
10.08.2014.

Nogometaši Rijeke nastavili su svoj niz pobjeda u ovom prvenstvu. I u četvrtom kolu pobijedili su,uzeli sva tri boda u Splitu protiv RNK Splita. Konačni rezultat 0:3 točno oslikava i stanje na travnjaku u kojem je Rijeka od samog početka dominirala,kontrolirala utakmicu te imala odličnu realizaciju,pogotovo u drugom poluvremenu.

Rijeka je povela već u 24. sekundi kada je nakon dobro oduzete lopte Krstanovića,Kvržić asistirao za Leovca koji smireno pogađa iz lijevog kuta.

U drugom dijelu još dvije asistencije Ivana Krstanovića te dva pogotka Andreja Kramarića. Prvi put je Kramarić pogodio  u 55 – oj minuti nakon centarušuta Krstanovića,a drugi put za 0:3 u 73’. Krstanović je dobro reagirao na dugu loptu,kratko glavom dao za Kramarića koji efektno lobom prebacuje vratara Splita.