Škola : 1. HNL kadeti : 27. kolo
Split – Rijeka 2:1
06.05.2018.

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Splita 1:2 u susretu 27. kola Prve HNL. Jedini pogodak za Rijeku postigao je Filip Zrilić.

Split je iskoristio slab ulazak kadeta Rijeke u utakmicu i s dva brza pogotka izgradio prednost, koja se na kraju pokazala nedostižnom.

Najprije je Ledušić u 3. minuti, a potom i Lukić u 15. minuti, iskoristio pogreške igrača Rijeke i donijeli Zadru prednost 2:0

Zrilić je smanjio u 20. minuti nakon kombinacije s Ajanovićem. Nakon toga igrači Rijeke pokušali su doći barem do boda, ali presudio je umor zbog gustog rasporeda.