Srećko Juričić: Filip Bradarić u Rijeci bio je projekt u kojega smo svi vjerovali
04.08.2018.

Srećko Juričić, sportski direktor Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, osvrnuo se na odlazak Filipa Bradarića koji je dres Rijeke zamijenio onim Cagliarija.

- Transfer Filipa Bradarića u Cagliari uspješno je priveden kraju. Sam rastanak malo se odužio dok sve zainteresirane strane nisu postigle dogovor, rekao je Srećko Juričić nakon što je transfer i službeno zaključen.

- Možemo reći kako je Bradarićev boravak u Rijeci bio jedan projekt u kojega smo vjerovali od samog početka. U Rijeci se Filip prometnuo u vrsnog igrača, vođu na terenu i kapetana momčadi. Kao igrač Rijeke okitio se  srebrnom medaljom sa Svjetskog prvenstva i na kraju ostvario transfer karijere u jednu od liga tzv. petice, u talijanski Cagliari, ustvrdio je Juričić.

- Zahvalni smo Filipu za njegov veliki doprinos u osvajanju povijesne duple krune kao i sudjelovanju u grupnim fazama Europske lige i od srca mu želimo puno uspjeha u nastavku njegove karijere, zaključio je Srećko Juričić.