1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 22. kolo
Stefan Ristovski: Klub i cijeli grad žive za ove rezultate
27.02.2017.

Stefan Ristovski bio je još jednom na visini zadatka kao i cijela momčad Rijeke na uvijek neugodnom gostovanju u Zaprešiću. Rijeka polako, ali sigurno, nastavlja s uspjesima na putu prema konačnom cilju.

- Uspjeli smo pobijediti. Došli smo ovdje sa željom da zadržimo prednost na vrhu, rekao je Stefan Ristovski nakon slavlja u Zaprešiću.

- Idemo iz utakmice u utakmicu. Svi bodovi su nam važni, ovaj klub i grad žive za to. Primili smo gol iz prekida, ali dominirali smo i mislim da smo zasluženo pobijedili, zaključio je Stefan Ristovski.

Stefan Ristovski nakon Intera – 22. kolo (2016./2017.)