Tars i HNK Rijeka: „Od igrača za navijače“
13.12.2019.

Tars i HNK Rijeka su u sklopu zajedničke suradnje “Od igrača za navijače” napokon stigli do vrhunca akcije: u subotu će se na Stadionu HNK Rijeka po završetku utakmice navijačima i pivoljupcima na izlasku dijeliti po jedna limenka od pola litre klupskog piva Tars – HNK Rijeka!

Podsjetimo, igrači „Rijeke“ već mjesecima svakim svojim zabijenim golom „zarađuju“ pivo koje će napokon stići do vjernih navijača. Pivo će se pri izlasku dijeliti do isteka zaliha.

Također podsjećamo sve naše vjerne članove na pogodnosti koje je moguće ostvariti kod našeg cijenjenog partnera Kaltenberg Adria Ludwigs Gastro Pub – 10 % popusta na konzumaciju piva te Ludwigs Beer Shop – mjesečni poklon bon u iznosu od 50kn za kupnju kartona od 24 limenke 0.5l Tars HNK Rijeka uz predočenje važeće članske iskaznice.

Više informacija o Tarsu pronađite ovdje