Tili Grgurić: mlada riječka skijaška nada i vatrena navijačica „Rijeke“!
10.05.2019.

Naša je ekipa za ovaj newsletter pripremila jedan od dražih navijačkih razgovora jer se radi o jednoj izuzetno mladoj djevojci koja je, osim što je užarena ljubiteljica riječkog nogometa, i jedna od hrvatskih velikih nada u skijanju.

Riječ je o Riječanki Tili Grgurić, odlikašici - osmašici koja se dogodine priprema za upis u Sušačku gimnaziju, ali i o skijašici koja unatoč izuzetno zahtjevnim i financijski iscrpljujućim uvjetima za treninge i pripreme – ostvaruje već sada fantastične rezultate.

Tili je dvostruka prvakinja (slalom i veleslalom) Hrvatske te je ponosna članica i hrvatske skijaške reprezentacije za svoju dobnu skupinu.

Ova mlada djevojka osvojila nas je svojom neposrednošću i istinitošću razmišljanja, a što nam je sve ispričala i što smatra najbitnijim za sutrašnju veliku utakmicu „Rijeke“ protiv „Dinama“ poslušajte u videu.

Tili Grgurić – nogometne ćakule