1. Momčad : UCL : 2. kolo
TNS – Rijeka: obavijest navijačima uoči uzvratne utakmice Lige prvaka
14.07.2017.

Nogometaši Rijeke u utorak u 20 sati po srednjoeuropskom vremenu gostuju kod The New Saintsa na stadionu Park Hall u Oswestryju u uzvratnoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka.

Ulaznice za utakmicu možete kupiti ovdje

Ujedno, želimo obavijestiti navijače Rijeke koji će prisustvovati utakmici u Walesu o pravilima ponašanja Nogometnog kluba The New Saints koja vrijede na stadionu Park Hall u Oswestryu.

* Uprava kluba zadržava pravo na zabranu ulaska ili udaljenja osobe sa stadiona ako ista odbije pregled redara, ovlaštene osobe kluba ili policije,

* Pirotehnička sredstva, sredstva pogodna za napad ili nanošenje ozljeda, boce, čaše, limenke i sl. nisu dozvoljena na stadionu,

* Strogo je zabranjeno: bacanje predmeta u natjecateljski prostor, govor mržnje, rasističko i diskriminacijsko ponašanje, neovlašteni ulazak u natjecateljski prostor, kretanje iz jednog sektora tribine na drugi sektor bez dozvole redara, boravak i zadržavanje na prilaznim pravcima i stepenicama, pušenje na mjestima gdje je strogo zabranjeno,

* Osoba koja ošteti ili uništi vlasništvo kluba bit će prijavljena i predana nadležnim službama,

* Osobe koje ne postupaju u skladu sa uputama redara, ovlaštene osobe kluba ili policije bit će udaljene sa stadiona.

Shodno navedenom molimo sve navijače Rijeke koji će putovati na utakmicu u Wales da se pridržavaju navedenih pravila ponašanja kako bi se izbjegli eventualni problemi s redarskom službom i policijom.