1. Momčad
Trofej nogometaš: Matjaž Kek najbolji trener, Bradarić i Heber u momčadi prvenstva
10.06.2018.

Matjaž Kek, trener Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, drugu godinu zaredom proglašen je najboljim trenerom Prve HNL u šestom izboru nagrade "Trofej nogometaš" u organizaciji udruge Nogometni sindikat.

Trener Rijeke i ove sezone ostavio je svoj prepoznatljiv rukopis u igri Rijeke, a nagrada je tim vrijednija s obzirom da u izboru sudjeluju igrači i treneri Prve HNL.

Rijeka je uz najboljeg trenera zastupljena i u najboljoj momčadi Prve HNL.

Filip Bradarić i Heber Araujo dos Santos  izabrani su uz najbolju jedanaestorku uz Dominika Livakovića, Josipa Juranovića, Filipa Benkovića, Zorana Nižića, Bornu Sosu, Arijana Ademija, Lovra Majera, Marija Gavranovića i El Arabi Hilal Soudanija.