Klub : 1. Momčad
Trofeji na Korzu: dođite i pogledajte dio riječke povijesti
06.06.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u sezoni 2016./2017. osvojio je duplu krunu, prvenstvo Hrvatske i Rabuzinovo sunce, trofej namijenjen pobjedniku Kupa Hrvatske.

U želji da sa svima podijelimo ovaj veliki uspjeh svi zainteresirani moći će razgledati trofeje i slikati se s njima ispred zgrade poglavarstva Grada Rijeke.

Termini u kojem će trofeji biti izloženi su u srijedu i četvrtak (7. i 8. lipanj) od 18 do 20 sati, petak (9. lipanj) od 16 do 18 sati, te subotu  (10. lipanj) od 10 do 13 sati.

Odmah po njihovom postavljanju na Korzu s pokalima će se slikati predsjednik HNK Rijeka Damir Mišković i gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel.

Dođite na Korzo i pogledajte djelić riječke nogometne povijesti.