Trofeji u Brseču: ‘vidimo se iduće godine’
09.08.2017.

Trofeji HNK Rijeka u subotu su stigli u Brseč. U sklopu šestog izdanja Malonogometnog turnira "3 na 3", svi zainteresirani mogli su se za uspomenu slikati s trofejem namijenjen prvaku Hrvatske i Rabuzinovim suncem.

- Cijeli dan se igrao, mogu reći, onaj pravi kvartovski nogomet, a sve smo zaključili bakljadom, rekao je Luka Jedretić, predsjednikom Udruge građana Brseč.

Interesa za slikanje s riječkim trofejem nije nedostajalo ni u Brseču.

- Hvala HNK Rijeka što se odazvao pozivu i što su trofeji stigli u Brseč. Velika je čast da imamo priliku organizirati ovaj događaj i nadamo se i vjerujemo da ćemo se i u nadolazećim godinama slikati s još puno pehara koje će osvojiti nogometaši Rijeke, rekao je Luka Jedretić.

Trofeji u Brseču (7)