1. Momčad : UCL : 3. kolo
U četvrtak počinje prodaja ulaznica za Salzburg
26.07.2017.

Prodaja ulaznica za uzvratnu utakmicu trećeg pretkola Lige prvaka između Rijeke i Salzburga (2. kolovoz, 20.45 sati) kreće u četvrtak, a prva tri dana (četvrtak, petak i subota) bit će rezervirana za  vlasnike kompleta ulaznica koji će imati mogućnost kupiti svoje mjesto na stadionu odnosno neko drugo slobodno mjesto.

Važno je naglasiti da će svi vlasnici kompleta ulaznica moći kupiti svoje mjesto i putem weba https://www.ulaznice.hr/web/pretplatnici.jsp

Na linku možete pronaći sve upute. Svaki vlasnik kompleta mora samo ukucati barkod sa svoje pretplatničke kartice i zatim će mu se automatski otvoriti njegovo mjesto na stadionu s imenom i prezimenom, te mogućnost da kupi isto.

Ujedno, naglašavamo da zbog obaveza prema UEFA-i odnosno gostujućoj momčadi dio vlasnika kompleta ulaznica na sektoru Z6 neće imati mogućnost kupiti svoja mjesta već će im klub osigurati mogućnost da kupe mjesta na istoj tribini, samo na drugoj poziciji.

U četvrtak i petak blagajne na zapadnom ulazu u kamp HNK Rijeka radit će do 11 do 19 sati, te u subotu od 13 do 22 sata. U isto vrijeme mogu se kupiti ulaznice za utakmicu protiv Istre 1961 (subota, 21 sat), odnosno komplete ulaznica za sezonu 2017./2018. U nedjelju blagajne neće raditi.

U ponedjeljak i utorak krenut će slobodna prodaja ulaznica, a blagajne će raditi od 11 do 19 sati, dok će na dan utakmice raditi od 14 sati.

Cijene ulaznica možete pronaći u tablici pod rubrikom derbi cijene

Cijene za članove

tablicaclanovi