U prodaji kompleti ulaznica za sezonu 2020./2021.
18.08.2020.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u srijedu 12. kolovoza počeo je s prodajom kompleta ulaznica za sezonu 2020./2021.

Komplet ulaznica za novu sezonu mogu kupiti isključivo prošlogodišnji vlasnici kompleta i u prvoj fazi isključivo svoje mjesto. U komplet ulaznica ulazi 18 domaćih utakmica Hrvatski telekom Prve lige, sve pripremne utakmice u organizaciji HNK Rijeka, te pravo prvokupa ulaznica i paketa ulaznica za utakmice UEFA Europa lige ovisno o fazi natjecanja i obvezama koje HNK Rijeka ima prema organizatoru natjecanja.

Period zaštićene prodaje, u kojem vlasnici kompleta ulaznica mogu kupiti svoje mjesto, trajat će do 11. rujna, a nakon toga se mogu vršiti zamjene mjesta.

Komplet ulaznica može se kupiti putem portala moja.nk-rijeka.hr, dok će zapadne blagajne raditi srijeda (12. kolovoza), četvrtak (13. kolovoza) i petak (14. kolovoza) od 16 do 21 sat.

Od ponedjeljka 17. kolovoza zapadne blagajne radit će ponedjeljak, srijeda i petak od 16 do 21 sat.

S obzirom na pandemiju koronavirusa, ako se utakmice u organizaciji HNK Rijeka u sezoni 2020./21. budu odigravale bez prisutnosti gledatelja, sukladno odluci Nacionalnog Stožera civilne zaštite usred proglašene epidemije bolesti COVID-19 i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo odnosno sukladno donijetim propozicijama Hrvatskog nogometnog saveza, vlasnici kompleta ulaznica na kraju sezone 2020./21. ostvarit će pravo na povrat dijela cijene kompleta ulaznica, razmjerno broju utakmica odigranih bez prisustva gledatelja obuhvaćenih kompletom ulaznica.

I ove sezone sektori Z2, Z10 i I1 su obiteljski sektori u kojima roditelj plaća punu cijenu kompleta, a dijete do 11 godina komplet ulaznica plaća 100 kuna. Djeca do 16 godina i dalje imaju 50 posto popusta na cijenu kompleta na sve sektore.

Svoj komplet ulaznica možete platiti gotovinom, obročnim plaćanje: kartice - Erste bank i PBZ za korisnike koji imaju ugovorenu obročnu otplatu, te jednokratno karticamma Maestro, Visa i Mastercard.

Za sve dodatne upite obratite se na podrska@nk-rijeka.hr ili na 051563627

Zajedno smo Rijeka!