Učenici OŠ Tone Peruško posjetili kamp HNK Rijeka
08.04.2019.

Učenici Osnovne škole Tone Peruško  iz Pule posjetili su kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Pedesetak mališana dobilo je priliku vidjeti kako je ustrojen jedan profesionalni nogometni klub.

Nakon što su obišli  tribine, gostujuću svlačionicu, učenici su dobili priliku izaći kroz tunel na glavni travnjak i tako iskusiti put kojeg prođu nogometaši uoči utakmice.

Ni kiša nije poremetila dobro raspoloženje, a vrhunac posjete bio je izlazak na teren s umjetnom travom gdje su dječaci i djevojčice dobili priliku prikazati koliko vješto barataju s loptom.

Posjet kampu zaključen je u press centru gdje su se oni najhrabriji okušali u ulozi igrača i trenera najavivši nadolazeće utakmice HNK Rijeka.

Pogledajte fotogaleriju i video posjete učenika OŠ Tone Peruško

Osnovna škola Tone Peruško (37)
OŠ Tone Peruško u posjeti kampu HNK Rijeka